| HatreD a întrebat:

Am un telefon Nokia E71, as vrea sa stiu daca pot bloca un numar de telefon, adica apelurile pe care le primesc de la acel numar, eventual mesajele, si care este procedura pentru a face acest lucru. Mentionez ca nu am abonament, ci doar caretela reincarcabila, si nu doresc sa imi schimb numarul, aceasta mentiune o fac pentru acei care mi-ar sugera sa apelez la alt numar. Va multumesc toturor care ma puteti ajuta, am nevoie de ajutorul vostru!

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Salutare HatreD.Deci iti recomand sa scrii numarul acele persoane pe o foaie, dupa aia intri in setari, si dai unde scrie Redirectionare.Acolo scrii acel numar si dai sa redirectioneze la un telefon inchis tot timpul

1 răspuns:
| HatreD explică:

Andreutzu007, in Settings nu am decat: General, Phone, Connection si Applications... Nu am gasit, din pacate pentru mine, nicaieri Redirectionare. Telefonul meu este un Nokia E71, poate difera de la un telefon la altul, nu stiu...