| Dabija_Costy_1993 a întrebat:

Am un telefon Nokia Lumia 630 cu Windows Phone 8.1 cu un Card Reader de 8 GB, am o problema cu muzica, nu se citeste toata muzica care o detin, doar 2, 3 melodii din 150, nu stiu care e problema, ori de la card ori din softul telefonului? Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Boruga_Iulian_1982 a răspuns:

Eu am un card de 32 gb si un Nokia Lumia 520 si tot Windows 8.1 si la fel când adaug melodii noi nu le citește. Nu prea sunt bune telefoanele Nokia. Nici măcar bateria nu tine mult.