| EvangelineLovin a întrebat:

Am un telefon Nokia si pentru transferat chestii din calculator pe el am bluetooth soleil. Dar nu merge, telefonul apare dar nu mi-l deschide ca sa transfer, nu stiu, ce trebuie sa fac ca sa se vada? Am cautat peste tot. Daca stiti spuneti-mi si mie.

1 răspuns:
| StaiCaTrag a răspuns:

Deci si eu am un Nokia 6630 trebuie sa le transferi in telefon prin bluetooth si in telefon vezi ca ai ceva cu manager de fisiere intrii acolo si acolo ai temele pe care leai bagat sau jocurile orice si tot de acolo le instalezi dar ai grija sa fie compatibile cu telefonul tau. Funda? happy