| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon numit NEWGEN U1000 sau mai este cunoscut sub numele de ZONDA 1930! Bateria m-a lasat si nu gasesc alta... Incarcatorul arata foarte mult cu un incarcator de LG si cred ca este de LG. Deci ar trebui sa existe si baterie de LG! Cine imi poate raspunde ii dau si poza cum arata bateria actuala!

2 răspunsuri:
| mirella25 a răspuns:

Buna, cumpara un incarcator de telefoane universal sau regenereaza bateria. Nu mai tin minte cum se numeste programul acela dar mi se pare ca Batery Regenerator. Daca nu, fa rost de un incarcator pentru LG si poate scapi de problemahappy

| darkwisper a răspuns:

Daraga mirella25 bateria este sparta. incarcatorul functioneaza. telefonul functioneaza. dar bateria nu