| limechild3 a întrebat:

Am un telefon pe care am accesat messengerul, iar cand am intrat in lista de telefoane mi-au aparut toate id-urile din messenger, iar eu le-am sters si atunci mi s-au sters complet si din messenger.Cum pot sa le recuperez?

Răspuns Câştigător
| DJMikeGMC a răspuns:

Pai nu poti, totusi intra pee pc si uita-te in agenda de adrese sau adress book s-ar putea sa le gasesti acolo, daca le gasesti intra cu 2clk pe rand pe fiecare si dai add user de sus

| limechild3 explică (pentru DJMikeGMC):

Asta am facut dar nu-mi mai apare niciunul
am pierdut 60 de contactecrying

| DJMikeGMC a răspuns (pentru limechild3):

Inseamna ca ai bifat cand ai sters sau s a sters automat si din adress book, eu cand sterg pe cineva il gasesc in grupul ala adressbook daca nu bifez casuta aia cand il sterg, imi pare rau pentru tine dar asta ar fi fost singur a solutie