| Chirita_Alexandru_1997 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy i5500 si de cateva zile nu mai pot sa intru pe aplicatia youtube a telefonului.Imi scrie "there is no network connection right now.Please try again.
Am telefonul conectat la net prin WiFi dar nu cred ca e asta problema..pe alte siteuri sau altceva legat de net merge sa intru doar pe youtube nu pot face nimic.
Dau funda daca ma puteti rezolva.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil trebuie actualizat Youtube.Desi ar trebui sa te lase sa intri si neactualizat.Mai incearca in cursul zilei. Poate este problema de la ei.