| Mecoooo a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy s4.Aseara l-am băgat la încărcat deoarece era descărcat de tot.De dimineață l-am deschis și surpriza:bateria de sus, adică toate iconițele din bara de sus erau albe, chiar și acum sunt.Am umblat pe la setări dar degeaba. Cum fac sa fie verde (bateria) cum era înainte?

7 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Iconitele de sus s-au schimbat odata cu update-ul la 4.4 KitKat.Verifica ce versiune de Android ai acum pe el

| miTzuliK93 a răspuns:

Ai acceptat cumva un update de firmware in telefon?

| AlexL28 a răspuns:

Ti l-ai upgradat la kitkat fara ca macar sa stii sau wtf? laughing

| Mecoooo explică:

Presupun laughing) știu când am deschis telefonul am apăsat din greșeală pe ceva și cred ca ăsta a fost. Acum ce fac?

| hp8510p a răspuns (pentru Mecoooo):

Ai avut Wi-Fi deschis si si-a facut update.Nu poti sa revii la versiunea anterioara.Lasa-l asa! E mai bun decat 4.3!

| ChE a răspuns:

Ti s-a schimbat fiindca de obicei la S4 nu trebuie accepti update-ul si ti s-a trecut la versiunea de android 4.4 kitkat.Asa am patit si eu, tot S4 am.

| Negrea_Daniel_1994 a răspuns:

Salut.Eu zic sa iti schimbi incarcatorul poate de asta nu merge mi s-a intamplat si mie.