| Fusneica_1423 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Samsung Galaxy Mini si vreau sa stiu cateva lucruri despre el:
1. Cam cat de mare este;
2. Daca are ca la IPhone: alarme cate ai nevoie;
3. De unde iau aplicatile (daca nu sunt pe App Store, cum se iau);
4. Obtional: daca este cineva in Bucuresti, Sector 6 si care vinde Samsung Galaxy Mini, il cumpar eu daca-mi place (dati-mi mesaj pe TPU cu ID-ul de mess sau telefonul vostru).

Răspuns Câştigător
| kate19 a răspuns:

Mie mi se pare cool. dar du-te la un altex si butoneaza-l sa vezi daca "va potriviti" happy si eu as vrea unulwinking daca exista doua - in orice sector, astept pm big grin

| lucianfabian a răspuns (pentru kate19):

Am eu unu e aproape nou. l-am luat pe data de 30.08. 2011, am cutia cu toate accesoriile, arata impecabil, merge foarte bine, am IGO instalat pe el dar il dau deoarece vreau sa achizitionez alt telefon mai scump. pret 400 de lei. pentru detalii intra pe id meu de mess lucian_fabian_90

4 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Http://www.emag.ro/......te--p35571
Gasesti toate detaliile despre el, transportul este gratuit!

| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Aceasta intrebare am pus si eu chiar acum si eu vreau sa imi cumpar unu; si stau si eu in Bucuresti sector 6! ma rog eu m-am informat dupa niste site-uri si videoclipuriwinking

| lucianfabian a răspuns (pentru ღAnaSawakoღ):

Am eu unu. l-am luat pe data de 30.08. 2011, am cutia cu toate accesoriile, arata impecabil, merge foarte bine, am IGO instalat pe el dar il dau deoarece vreau sa achizitionez alt telefon mai scump. pret 400 de lei. pentru detalii intra pe id meu de mess lucian_fabian_90