| Bitca_Dorin_1998 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy star advance (sm-g350e) si am instalat gps BeOnRoad si cind il deschid imi arata ca gps nu este activat (Activati serviciile de locatie pentru a determina locatia dvs.) ce sa fac ca sa pot naviga?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waw... cat de greu. Activeaza localizarea ( in setari )ca sa te poata localiza. Daca ai dezactivat localizarea cum vrei sa te localizeze?

| Bitca_Dorin_1998 explică (pentru anonim_4396):

Tot nu merge spune ca nu a fost gasit hardware gps

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Setari - locatie si activeaza-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci foloseste google maps in magazin play. hartile google sunt cele mai bune si populare. Si eu tot google maps folosesc. Nu mai descarca toate prostiile de harti. Nu te ajuta la nimic.