| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Samsung GT-s5230 cu tauch si am intrat pe un site specila pentru. telefoane din astea mi-am luat niste jocuri speciale pentru tauch dar numi merg zice ca fisierul nu se poate deschide. De ce?

3 răspunsuri:
| NewFeel a răspuns:

Intra pe site la Samsung s5230 si iti iei de acolo jocurile le descarci tip (JAR)

| fulgerul a răspuns:

Cele mai proaste tel Samsung.Toch-ul,execrabil,internetul la fel de prost ca la Sonny.Pt.net,i-phone-ul a1332, pentru jocuri, Nokia 6303.Bafta!

| Rusu_Andrei_1997 a răspuns:

Pai intra pe mobile 9 si selecteazati telefonul tau si sigur o sa-ti mearga jocurile