| yonutz13snp a întrebat:

Am un telefon Samsung star III S5229, am internet pe el 148. 0986 Mb, dar nu ma lasa sa ii folosesc. Scrie "serviciu indisponibil" si am un buton pe care scrie reincarca, ori cat as da pe el nu merge. Am incercat cu Wi-Fi activat si dezactivat, ce sa fac?

Funda Vot

1 răspuns:
| geo9606 a răspuns:

Suni la reteaua in care esti pentru a primi setarile corecte, sau daca nu iti merge nici prin wi fi este o problema de la telefon.Intreaba la un service...