| NightFurry a întrebat:

Am un televizor Samsung dsd on screen displey teletext (atat scrie pe el) nu are nicio problema...dar poate memora doar 39 de canale. Intrebae este: daca se poate mari acest numar de canale memorate si cum? Multumesc!

1 răspuns:
| xcamaradx a răspuns:

In mod normal ar trebui sa fie 100 de canale.ele se creeaza in functie de ce mai gaseste nou.trebuie sa cauti ceva cod, nr, orice, daca nu ai manual apoi sa cauti pe google informatii.trebuie butonat meniul, incearca sa muti un canal pe poz 44 de ex.