| anonim_4396 a întrebat:

Am un televizor Smart TV si vreau sa ma uit la serial pe el. Problema e ca.mi apar reclamele alea care te duc pe alta pagina. Dau "back" si cand apas din nou pe "play" apar din nou si din nou. ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta se intampla din cauza site-ului, adica eu vor doar sa faca bani, si trebuie sa faci chestia aia pana poti incepe filmul.Incerca sa iei un pop blocker si un adblock dar nu stiu daca merge si pe smart.

| SmokeDeejay a răspuns:

Uite aici.
Iti explica foarte bine. http://www.online-tech-tips.com/......windows-7/