| CyberDune28 a întrebat:

Am un wifi repeater care merge cand vrea el. Are 2.4G si 5G. E cumparat recent, deci e model nou. Acuma de exemplu merge sa ma conectez numai la 2.4G.

Ce are?

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Dap, unele canale functioneaza doar cu dispozitive din anumite regiuni (de ex. SUA, Europa, China, etc.).

| carevaescu a răspuns:

Posibil să fie ușor prea departe de router. Pune l cu vreo 25% mai aproape și vezi dacă rezolvă problema. Dacă nu, e posibil să fie defect din fabrică