| veronika12346 a întrebat:

Buna, mi-am schimbat recent windowsul si nu imi arata iconita wifi in genere, doar internetul prin fir(care merge destul de bine). Ma poate ajuta cineva sa o conectez. Model Sony Vaio SVF153B1YM. Posibil trebuie conectat de la o combinatie de taste care nu o cunosc?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Verifica inca odata modelul, fiindca cel dat de tine nu apare pe lista produselor Sony.
In ce tara a fost vandut?

| darkhell217 a răspuns:

Cred ca ai nevoie de driver, e putin mai greu de instalat, daca vrei te pot ajuta sa ti-l instalez eu