| AidaIoana a întrebat:

Am un windows xp cumparat original tot dar am pierdut serialul la el.Am incercat sa il instalez acum si imi cere serialul, am incercat cateva gasite pe net si vad ca unul a mers.Mai merge pe urma? activarea si ce mai e? adica sa nu apara genuine si toate alea.Mai spun odata este CD-ul original

4 răspunsuri:
| Siyah a răspuns:

My Key Finder - un program gratuit cu care poti sa iti recuperezi serialul.

| pLeX a răspuns:

Daca e original, ai un cod pe un abtipild. suna la Microsoft, sau la cei de unde ai cumparat xp-ul si iti vor da inapoi serialul.

Răspuns utilizator avertizat
| shotys a răspuns:

Incearca cu d2rr3 w9d6x q9kt4 8f9td hf448 sau asta cjc9y m7642 3x9b4 pmkww pym6t sper ca te-am ajutat ambele sunt originale