| daniel18 a întrebat:

Am un Windows xp profesional copiat pe calculator.
Cum trebuie procedat pentru a putea sa-l pun pe sidiu?

Am avut un Windows xp profesional in comp. la care am descarcat un "nero", si l-am pus pe sidiu, dar cand am incercat sa instalez windowsul dividiromul nu recunoaste sidiu numai atunci cand e pornit windowsul. daca cumva ati inteles va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Pai copiezi pe desktop, dai click dreapta pe el, alegi send to si dai click pe Cd.

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Faci un shorcut pe Desktop, dai click dreapta pe icon, apoi pe ''send to'' si alegi Cd-ul.

| daniel18 explică (pentru alexs99):

Poti sa imi explici mai bine?

| daniel18 explică (pentru alexs99):

Ce sa copiez? imaginea ( shortcut) a windowsului unde dand pe ia apare meniu.
Sau copiez tot folderul cu windows pe desktop si dau "send to" pe sidiu?

| alexs99 a răspuns (pentru daniel18):

Tot folderul.

| alexs99 a răspuns (pentru daniel18):

Pai copiezi pe desktop, dai click dreapta pe el, alegi send to si dai click pe Cd.

| daniel18 explică:

Nu recunoaste numai atunci cand e pornit windowsul.