| SUDSteaua1947 a întrebat:

Am un XBOX 360 si am observat ca la scurt timp dupa ce-l pornesc se incinge destul de tare si mi-e ca se va strica.pana acum nu s-a intamplat nimic dar chiar ma tem.se incinge numai in partea de deasupra unde este coolerul sau incorporat cu gaurile alea.am un cooler portabil(link) pe care il tin deasupra lui si parca nu se mai incalzeste asa. puteti sa-mi dati un sfat ce sa fac?

http://www.alibaba.com/......66728.html

3 răspunsuri:
| azegh a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te joci mai putin

| SUDSteaua1947 explică (pentru azegh):

ASta e tot ce poti sa-mi spui? Mai bine taceai

| azegh a răspuns:

Am si eu play station si faceam si eu la fel si a trebuit sa cumpar altul nou