| StefaniaStefania a întrebat:

Am vazut telefonul Huawei G6600D in oferta de la Cosmote si vroiam sa va intreb cum vi se pare? Si-a luat cineva? E bun? Nu vreau sa fie varza sa-l schimb in 3 luni ca s-a stricat.

2 răspunsuri:
| niNNu a răspuns:

E foarte bun. Orcum am vazut un reportaj la tv ca Huawei e in continua crestere!

| anonimul9156 a răspuns:

Pai poate sa fie telefonul cat de bun. daca nu ai grija tu de el apoi sa fi sanatos ca in 1 luna l-ai schimbatlaughingcat despre dotarile si formatul telefonului eu zic ca este destul de bun.Til recomand desi nu l-am cumparatwinking