| anonim_4396 a întrebat:

Am vrut sa mut o poza dintr-un album in altul( la telefon ) si am dat din greseala "trimitere catre album". Imediat am primit sms-ul de la AlbumMMS " Mesajul tau a fost incarcat cu succes. Poti vedea toate mesajele din albumul tau pe www.orange.ro/enjoy/mms ". Mentionez ca nu am cont pe orange, asa ca nu am putut sa ma loghez ca sa sterg poza. Aceasta a fost intr-adevar trimisa catre site, daca nu am cont? In cazul acesta, cum o pot sterge? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| bobo_1770 a răspuns:

Poi trebuie sa ai cont pentru ca daca dai pe album te pune sa te loghezi