| REXX a întrebat:

Am windowns 8 si am observat ca de ceva timp a aparut un buton de start. Nu stiu de unde, si nu am facut nici un update. butonul are forma de scoica.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune sageata pe scoica si vezi despre ce program e vorba. Apoi dezinstaleaza-l daca nu iti trebuie.

| REXX explică (pentru anonim_4396):

Start. A aparut un buton de start. dai clik pe el si e start ca la win7

| anonim_4396 a răspuns (pentru REXX):

Daca apare in lista cu programe instalate, poti dezinstala. Daca are forma de scoica, e posibil ca l-ai descarcat odata cu altceva. Nu am mai intalnit asa ceva dar te poti uita in programele instalate sa vezi daca e vreun program cu iconita in forma de scoica.