| cristianzgz3 a întrebat:

Am windows 7 home premium 32bits care ruleaza pe acer 5315 problema este ca mi se inchide ecranul de la laptop si se aprinde iar in 5-10 secunde
de la ce ar puta fi o fii de la laptop sau de la windows stiu ca laptopul este cam inapoiat dar stiu ca merge wd 7 pe el, am vazut pe youtube

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Daca imi spui modelu poate iti voi da un raspuns concret

| HipHop4Life a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi windowsu?
Iti recomand Windows 7 Enterprise
Link: http://technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/cc442495

| cristianzgz3 explică:

Acer aspire 5315

| Fatayou a răspuns:

Nu te inteleg adica cand se aprinde ecranu e ca si cum l-ai deschide sau unde erai tu?