| cristianzgz3 a întrebat:

Am windows 7 home premium 32bits care ruleaza pe acer 5315 problema este ca mi se inchide ecranul de la laptop si se aprinde iar in 5-10 secunde

de la ce ar puta fi o fii de la laptop sau de la windows stiu ca laptopul este cam inapoiat dar stiu ca merge wd 7 pe el, am vazut pe youtube

2 răspunsuri:
| KLESKONE a răspuns:

*Copiaza-ti documentele personale
*Reformateaza-ti windows-ul
*Instealeaza-ti driver-ul de video
_____________________________
Daca si dupa face "figuri", ar trebui sa-ti schimbi display-ul.
Succes!

| masterkill1999 a răspuns:

Creca e de la laptop. cred nu cre ca are cum sa fie de la windows