| anonim_4396 a întrebat:

Am windows 7 si am 5 boxe si imi merg doar 2 boxe am incercat sa setez la audio la speakers am dat configure si imi apare decat stereo dc? trebuie sa imi apara mai multe boxe la test dar nu merge? solutie va rog?

3 răspunsuri:
| marius08 a răspuns:

Cauta pe site-ul producatorului placii de sunet driverul si, eventual, o aplicatie care, tot de pe site-ul lor care sa-ti permita sa configurezi iesirile audio.

| LegaLyze a răspuns (pentru marius08):

Am sw-5.1 1000 te rog imi zici si mie site-ul de unde iau aplicatia lasa-mi id de mess sau skype daca ai big grin

| marius08 a răspuns (pentru LegaLyze):

Cauta pe google driverele pentru placa de sunet in primul rand, apoi, daca sunt probleme, cauta si pe site-ul producatorului sistemului de boxe.

SW-5.1 1000 nu-mi spune care este producatorul.