| anonim_4396 a întrebat:

Am windows 7 ultimate si imi cere uneori product keyu de la windows si nici un cod nu imi merge. Am incercat unele coduri de pe net si tot nu merge. Puteti sa imi dati cateva coduri? Care merge, are funda big grin Scuze de categorie, nu am stiut unde sa pun intrebarea.

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Http://forums.mydigitallife.info/......nformation
Dai in jos si sunt doua link-uri de download.
Nu stiu daca va cere dar dupa ce activezi dai un restart la PC.
S-ar putea sa fii anuntat ca esti pe cale sa descarci un fisier rau intentionat, nu este nici o problema, dai sa se descarce.

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

Cauta windows 7 activator