| NaieAlexandru a întrebat:

Am windows 8.1, daca fac upgrade la 10 e gratis? Si imi sterge fisierele si documentele?

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Daca iti zice de la Windows, da e gratis, si nu, nu pierzi nimic.

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Da.
Depinde, daca il upgradezi la 10 nu pierzi nimic, dar daca il instalezi de undeva (clean install) s-ar putea sa pierzi datele.

| NaieAlexandru explică (pentru Gonrax):

Pai imi zice leptopul sa-l upgradez la 10 fara sa iau nu stiu ce prostii de pe net

| Gonrax a răspuns (pentru NaieAlexandru):

Daca iti zice de la Windows, da e gratis, si nu, nu pierzi nimic.