| maradona10 a întrebat:

Antivirusul meu (panda) gaseste mereu:event :spyware detected:cookie/yieldmanager,imi sterge iar apoi la 2, 3 zile imi mai gaseste alti si iar ii sterg...ii ceva periculos astia.

3 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Am avut si eu acesti virusi. Pana nu am schimbat windosul nu am rezolvat nimic.Dar nu is periculosi, daca nu iti merge greu pc lasa asa si vei schimba windosul cand simti ca cedeaza

| SebyMTS a răspuns:

Salut,

Poţi încerca să te protejezi împotriva spyware cu programul gratuit SpyBot Search & Destroy. Ai detalii aici despre cum se utilizează: http://www.ultranetworks.ro/......i-tau.html

Baftă!

| Andre6 a răspuns:

Probabil ca ai un virus care se multiplica unul nedetectabil iar dupa infestare multiplicarile sunt detectate, sau intri pe un site/program/CD/stik la 2-3 zile si te infestezi din nou cu acelasi virus(parerea mea). bafta