| anonim_4396 a întrebat:

Ar mai fi vreo varianta sa pot folosi o adresa gmail la care mi-am uitat parola, nu pot accesa emailul de rezerva si nu mai stiu raspunsul la intrebarea aceea de securitate?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Bună Roxanutza happy; Da, există. Dacă ai introdus un număr de telefon pentru validarea acestei adrese, atunci pe baza acelui nr de telefon(trebuie să fie valid deoarece vei primi un sms cu un cod de verificare) vei putea recupera contul. Dacă nu, contul e irecuperabil.Succes

| anonim_4396 explică (pentru DeyCj):

Da, cred ca am introdus, dar nu imi apare nicio optiune cu privire la validarea adresei prin sms in pasii de recuperare a contului, acolo unde trebuia sa raspund si la intrebarea aceea. Asta inseamna ca nu am utilizat niciun nr de telefon, nu?

| DeyCj a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă mi ți minte user-ul poți încerca cu asta:
https://www.google.com/accounts/recovery/forgotusername

| DeyCj a răspuns (pentru DeyCj):

PS
Pentru blogger ar fi asta
https://www.blogger.com/forgot.g

| lpavel a răspuns:

NU, numai exista alte optiuni! Acel cont e pierdut!