| Yoyoo300 a întrebat:

Are cineva Canon Powershot a580? :3. Cum este? Face poze frumoase, clare? :d
Funda.

Răspuns Câştigător
| VlogDinMers a răspuns:

Este un model cam slabut pozele sunt oarecum acceptabile dar din punct de vedere video este slab sunetul "gajait" si calitate slaba. Uite aici :->http://www.youtube.com/watch?v=R7GwjHY6pVU

| Yoyoo300 explică (pentru VlogDinMers):

Filmuletul e filmat cu Canon Powershot a580? Mie mi se pare ok thinking

| VlogDinMers a răspuns (pentru Yoyoo300):

Lumina acolo era foarte buna + sunetul din care nu poti sa iti faci o impresie... si da este filmat cu un Canon Powershot a580. Alegerea este a ta :*