| Danielllle a întrebat:

Are cineva laptop Acer Aspire E1-531? Ce parere aveti? Spune-ti-mi detalii va rog..ma gindesc sa-mi cumpar si as dori parerea unui utilizator.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nimic altceva in afara de HP sau Asus, vorbind strict din punct de vedere calitativ si al fiabilitatii!

| TofanCristi a răspuns:

Are un coleg. Nu e stralucit, dar îsi merita banii.

| ionutzy1401 a răspuns:

Laptop-u meu este versiunea cu procesor B960 de 2.2 Ghz.El este destinat pentru o folosire zilnica: muzica, filme, download, etc...il recomand.La jocuri se misca destul de bine-am jucat NFS, GTA si CS la detalii mediu spre high. Tastatura foarte functionala pentru ca are si tastele numerice. Scroll-ul mouse-ului este foarte util in special pe paginile de internet. Laptopul nu vine cu cd pentru drivere ci doar cu un cd LINUX, Deci drivere doar de pe ACER. In pachet am primit si o husa alba, de mare ajutor cand pleci la drum cu el. Bateria a tinut si 4 ore. In rest, numai de bine. Se misca super!

PS:http://fan-tech.blogspot.ro/
asta este blogul meu, intra daca vrei si daca iti place spune-le si prietenilor.Ms