| Marius0189 a întrebat:

Are cineva router wireless SEMENS Gigaset SE361 WLAN? Ma intereseaza o cofigurare pentru PPPoE. Am internet de la RDS si nu reusesc sa fac configurarea routerului. Am cerut si DNS-u' de la provider. Mi-au spus ca DNS-u' e automat.

Răspuns Câştigător
| TPUajutor a răspuns:

Te ajut eu dar e necesar sa vorbin cred ca scype e destul de bun pentru a discuta da-mi id-ul tau prin privat si al configuram

1 răspuns:
| Marius0189 explică:

Iti multumesc. Insa am rezolvat. Problema era de la faptul ca ordinea cablurilor din mufe nu erau identice(cablul routerului nu coincideau cu cel de internet). L-am mufat si am rezolvat problema. Stima