| WakeVkD a întrebat:

Am o rugaminte, care se pricepe la router wirelles? Am un router Siemens gigaset se361 wlan, si nu stiu cum sa-l configurez, de pe cd-ul lui nu poti, l-am resetat si merge, imi da retea wi-fi la telefon, dar imi merge numai cand ii si pc-ul pornit si conectat la internet? oare de ce? am incercat si faza cu ip la browser, dar nu merge? Ma puteti ajuta? Mersi mult.

4 răspunsuri:
| edit28 a răspuns:

Ti-ai raspuns singur la intrebare, ca e calculatorul oprit. Banuiesc ca ai internet gen ID si parola, care trebuie activat cand aprinzi PCul, nu?

apropo, misto categoria unde ai pus intrebarea. laughing

| WakeVkD explică (pentru edit28):

Un wi-fi merge tot timpul, si cand e oprit pc-ul si cand nu e.

| edit28 a răspuns (pentru WakeVkD):

Asta depinde de router si provider.

| luizaecudani a răspuns:

Incearca sa duci unitatea la service