| Bubbico a întrebat:

Are cineva Samsung galaxy s4? C parere aveti de telefon? Are vreun minus? Merita diferenta de pret fata de s3?

Răspuns Câştigător
| Garsonfane1979 a răspuns:

Isi merita diferenta de bani pentru ca intre s3 si s4 sunt diferente foarte mari. Are senzori noi care te ajuta la o gramada de chesti. gen sa se opreasca un video cand iti intorci capul etc. sa derulezi o pagina de net doar uitandu-te in jos. http://bit.ly/14QdaTD

Si despre ufromupps nu il baga in seama e prost cu acte in regula si parafa. Iphonul este o prostie de telefon foarte scumpa si iosul e de rahat.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Corect, prima postare nu te ajuta.
Daca te-ai lua dupa el, inseamna ca si S3-ul are air touch sau ca S4 nu are deloc. Se merita dar intotdeauna o sa apara ceva mai bun si tot asa. Daca ai bani sa-ti cumperi, ia-ti un S4.
Recomand eMAG:
http://bit.ly/18swENs
poti citi si din parerile userilor, poti chiar sa-l returnezi in 30 de zile daca nu iti place si primesti banii inapoi.

| ufromupps a răspuns:

Nu. Nu merita.
Ce face S4 face si S3-ul.
Daca totusi doresti un telefon cu android iti recomand S3.
Daca vrei o perfomanta mai buna sa-ti cumperi iphone 4s sau iphone5 happy
Merita mai bine decat androidul happy

| MembruSeniorTPU a răspuns:

Nu sunt deloc de acord cu postarea de mai sus. Galaxy S4 este un telefon mult mai performant decat Galaxy S3. S4 are ecran cu rezolutie Full HD. Pe ecranul lui S4 se afiseaza de doua ori mai multa informatie. Cipul lui S4 este Snapdragon 600: mult peste S3.

http://lumeadigitala.ro/Samsung-Galaxy-S4-sau-HTC-One-Greu-de-ales