| anonymsv a întrebat:

As avea nevoie de un sfat. Vreau sa imi cumpar un mp3 sau mp4. Cam asta vreau eu de la Mp3 sau mp4:difuzoare, memorie de 8 giga sau 16 sau dispozitiv pentru card si autonomie peste 20 de ore. Si bineinteles sunetul sa fie acceptabil. Altceva nu ma prea intereseaza. Ce imi sugerati?(puteti da si niste link-uri de la magazine online daca vretitongue)

Răspuns Câştigător
| silvian12 a răspuns:

Te-as sfatui sa iti cumperi Mp4, deoarece ii mai bun si ii si mai fain. Poti sa iti cumperi de la COSMOTE sunt foarte faine la 100ron(1 milion de lei vechi)Funda va rog