| emovladpop a întrebat:

As dori sa imi cumpar o tableta sim(in care pot introduce cartela sim).Ce imi puteti recomanda? Eu sunt din Cluj dar momentan stau in Baia Mare deci daca puteti sa gasiti acea tableta pe vreun site in ceva magazin din baia mare ex: GSM, GERMANOS, etc.
P.S:Fara abonament pana in 800 ron.

Răspuns Câştigător
| DeejayAndr3y a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EW2M0BBBM/

Funda!:)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista pe okazii.ro sau pe eMag!
Acolo de cele mai multe ori iti vin unde vrei tu(la domiciliu sa zic) o comanzi sa iti vina in Baia-Mare la adresa la care esti!
Mai departe Have Fun!
Funda?:*

| SpecialistIT a răspuns:

Salutare.

http://www.marketonline.ro/......ifi-silver

De ce nu o tableta de la un brand cunoscut si recunoscut, chiar mai ieftin? Nu iti bate joc de banii tai cumparand produse...proaste.

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de tableta.
Daca mai pot sa te ajut cu ceva, nu ezita sa ma cauti.

Bafta si multa sanatate!

In plus, la MarketOnline ai cel mai mic pret din Romania. Profita si tu.

| emovladpop explică:

Da dar toate care mi le-ati aratat voi sunt fara cartela sim, eu caut tableta sim am gasit cateva dar ma asteptam sa imi recomandati voi ceva mai bun, nu am gasit ceea ce caut multumesc de raspunsuri!

| emovladpop explică:

Mi-am luat o tableta Allview tx1 quasar! mersi