| edimocanu a întrebat:

As dori sa imi schimb placa video:
Am procesorul acesta: Intel® Celeron® D CPU 3. 06GHz si 1014MB RAM
OK si as vrea o placa video Nvidia Geforce(as vrea o recomandare de cat sa fie)
Deci o pot schimba? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Sigur ca o poti schimba, doar ca dupa ce o schimbi trebuie sa ii instalezi driverul. De ce nu te uiti ce placa este acum, ce putere are? Asa te poti orienta si singur.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce placa de baza ai si ce buget ai pentru noua placa video?

| stroedaniel13 a răspuns:

Acum depinde si de bugetul tau: una medie ca buget si performante ar fi aceasta: http://bit.ly/14ae4wj

| Perfect1T a răspuns:

Cateva intrebari la care sper sa imi raspunzi:
-Ce buget ai?
-Ce placa de baza ai?
-La ce vei folosi placa? (Jocuri, Office, etc.)

| edimocanu explică (pentru Perfect1T):

1.imi permit si alt pc dar...
2.habar n-am
3.jocuri