| shotocan123 a întrebat:

As vrea sa cumpar casti cu microfon Apple md827zm/a si m a intreb daca sunt compatibile cu Samsung galaxy note gt-n7000

3 răspunsuri:
| gir861 a răspuns:

Trebuie să cauți așa ceva: http://www.okazii.ro/......a123838667

| shotocan123 explică (pentru gir861):

Eu am vrut castile de la iphone 5 pentru ca sunt mult mai bune decat niste casti la 15 ron..., sau niste casti fara cauciuc (imi ies din urechi)

| gir861 a răspuns (pentru shotocan123):

Nu sunt compatibile decât pentru ascultat muzică și chiar și așa nu merg pe toate telefoanele... Nu am avut ocazia să testez, dar te poți duce la un magazin cu posibilități de testare să încerci; poți căuta căști Samsung mai pretențioase sau poți folosi căști audio simple, fără microfon.