| Smyle4you a întrebat:

As vrea sa cumpar un Ipad3 dar nu stiu... Samsung galaxy note 10.1 are mai mare procesorul si RAM dar Ipad3 are o claritate mult mai buna ca Samsung happy

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Trebuie să te hotărăşti ce e mai important pentru tine : viteza sau claritatea...

iPad 3 NU are suport flash şi trebuie ca să descarci aplicaţiile din Apple Store sau de pe site-uri diverse.

Samsung galaxy note funcţionează ca un pc, deci poţi să faci "orice" pe el... ( şi este mai ieftin )!

3 răspunsuri:
| Smyle4you explică:

Deci care ar fi m-ai buna?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Smyle4you):

Parerea mea este ca Samsung galaxy note 10.1 este mult mai bun.Merge mai usor, are mult mai multe functii si parerea mea este ca ti-ar folosi la orice, pana si la teme.

| Logitech3d a răspuns:

Cumapara-le pe ambelelaughing