| yonutz63991 a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon cu touch screen. M-am gandit intre huawei sonic si Samsung Wave Y S5380. Voi care mi l-ati recomanda? Si sa mentionez ca am 13 ani.huawei e totusi cam mare ca marime pentru mine, dar la samsung nu imi place camerasad
Sa imi spuna cei care au samsung wave Y daca au intanpinat probleme happy

Fundahappy

2 răspunsuri:
| darko23able a răspuns:

Garantat Motorola mb 200...este super bun si rapid

| iulianpuscasu a răspuns:

Pai eu iti spun Samsung.De ce...pentru ca Hawei nu e firma de renume ei fac modemuri pentru Romtelecom care nu tin mai mult de un an dupa care le recicleaza.Samsung sau incearca un Nokia n97 mini e super bun si e destul de rezistent funda?