| yonutz63991 a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon cu touch screen. M-am gandit intre huawei sonic si Samsung Wave Y S5380. Voi care mi l-ati recomanda? Si sa mentionez ca am 13 ani.huawei e totusi cam mare ca marime pentru mine, dar la samsung nu imi place camera

Sa imi spuna cei care au samsung wave Y daca au intanpinat probleme

Funda

7 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Samsungul lojic.

| yonutz63991 explică (pentru emmyl):

Si cu camera? e buna? si ai intampinat probleme cu acest telefon?

| zw33ty a răspuns:

Mai eu am un Samsung wave y5380 la fleurwinking are sistem bada (o combinatie intre android si ios ) si este foarte bun iti da impresia de iphone doar ca este mai mic big grin

| yonutz63991 explică (pentru zw33ty):

Si cu camera? e buna? si ai intampinat probleme cu acest telefon? si cu sinstemul bada m, poti lua jocuri populare care erau pe android sa le iei dupa net?

| zw33ty a răspuns (pentru yonutz63991):

Pai camera este de 2 megapixeli...iar cu sistemul nu este nicio problema, iti iei jocuri din Samsung apps happy

| Marriiuss a răspuns:

Eu iti recomand Samsung Galaxy Mini sau Y happy. sunt cele mai bune si au sistemul Android 2.2 happy Funda?