| Vasiliu_Teodora_1997 a întrebat:

As vrea sa imi schimb numele de pe facebook,dar atunci cand dau la "setarile generale ale contului-nume" nu imi apare nimic unde sa imi pot pune un alt nume, ci doar o lista din care sa imi aleg! Help me!

2 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Account Settings ->Ai in stanga o lista de unde bifezi GENERAL ->La sectiunea name selectezi EDIT-> de aici te descurci

| Kr5 a răspuns:

Daca iti da doar sa alegi inseamna ca nu mai poti schimba numele ca ai epuizat toate variantele singura solutie este alt cont de facebook asa am patit si eu si l-am schimbat din cauza asta (funda?)