| 1Chris1 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar luna asta un telefon bun. Ce imi recomandati? Vreau doar sa se auda mai tare muzica la el.... si sa ma tina ceva timp.

13 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Samsung Star 2 suportă card MicroSD de până la 16 Gb și se aude impecabil, eu îl folosesc și pe mașină. Cât despre volum, contează foarte mult căștile.

| pwp a răspuns:

Nokia 7230

| Rebbbeca a răspuns:

Pai eu am avut Vodafone 555(un telefon extraordinar) HTC Cha Cha si momentan am Vodafone 455

| kathgilbert a răspuns:

Nokia N95

| NevastuicAaA a răspuns:

Pai daca vrei mai mult pentru muzica...
Un telefon ceva mai ieftin si foarte bun
http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-nokia-5130-5678154 se aude foarte bine si e rezistent(pe probate...am avut unul si i-am facut o baie...nu a patit nimic, mai merge si acum perfect)

sau ceva mai scump http://www.price.ro/preturi_nokia_5800_xpressmusic_147158.htm am vazut un model de asta, se aude bine, dar nu pot garanta ca e si rezistent, la cine am vazut telefonul asta s-a stricat la o bucata....nu mai stiu din ce cauza.

Eu spun Nokia 5130 :)

| Bєshka a răspuns:

Samsung galaxy s2.eu de asta imi iauwinking

| gabitzuuu11 a răspuns:

Samsung star 2, Motorola Ex115

| lăngătinemereu a răspuns:

Samsung cu sainiuta sau e bun asta am eu si se aude tare Nokia 5000
saniuta la un milion 200 cinzeci

| Iubibila01 a răspuns:

Eu am Nokia E71... un telefon foarte bun

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei_Mircea_1998 a răspuns:

Iti poti lua un mp4 pentru a asculta muzica si de restul banilor un telefon.Sau iti poti lua un ipod(nu conteaza felul) si un telefon nu la fel de bun.

| MarianLiviu133 a răspuns:

Si eu tias recomanda Samsung galagy star 2 si eu l-am avut si e un tel foarte bun