| HanszmR a întrebat:

Salutare. As vrea sa cumpar un telefon simplu pentru bunicul meu. Cu butoane, sa tina bateria macar o saptamana si sa se auda tare in difuzor. Ce imi recomandati pana in 100 lei?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Samsung sau Huawei cu butoane cauta pe olx mai erau si Nokia alea vechi cu butoane tinea bateria o saptamana lejer

| gabicoo a răspuns:

Nokia. Dar depășește 100 de lei. 130-160 la Altex.

| UserRo10 a răspuns:

Cauta un Alcatel cu taste mari si ecran cu scrisul mare. Bonus ai si buton sos

| literallythesamebruh a răspuns:

Părerea mea este să eviți orice telefon clasic scos recent. Cele vechi sunt cu mult mai actuale. Un Nokia sau un Samsung vechi ar trebui să fie perfect.