| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un Iphone dual -sim? sunt bune de ceva? aveti asa ceva? se merita?

Răspuns Câştigător
| iulyan a răspuns:

Pai teoretic da sunt bine mai ales daca ai cartele in retele diferite.inca nu sunt in romania si trebuie comandate (eg. orange shop, vodafone, cosmote ) si are unele beneficii. daca iti place telul cu multe accesorii il recomand.ai cu te juca si chestia cu touch-screen este mult mai buna si merge cel mai bine dintre toate telefoanele de pe piata care au touch-screen.totusi.exista unele dezavantaje cum ar fi durata de functionare a bateriei.se descarca repede mai ales daca vorbesti si te si joci. tine cam o zi. daca nu-l folosesti deloc tine cam 2-3 zile.deci nu-i asa de practic cand mergi intr-o calatoriehappy. deci totul depinde de tine.astea sunt informatiile... aaa si sa te mai linistesc. iphonurile au cele mai rezistene ecrane touch-screen la zgarieturi sau orice altcevabig grin

4 răspunsuri:
| karakedi13 a răspuns:

Salut. Eu am NOKIA N98+ dual sim, care poate fi folosit si pe post de Iphone (este facut dupa modelul Iphone). Din nefericire, acest telefon inca nu a fost adus in Romania. happy Dar sa stii, ca este foarte bun. Faptul ca are 2 sim-uri, are multe beneficii. Chiar iti recomand sa-ti iei un telefon/Iphone dual sim. Vei observa si tu beneficiile in timp. :*

| cyufulyky a răspuns:

Buna dap sunt bune cat de cat eu am unu mini iphone dual sim roz:X si e super e super finut si e f simplu de umbblat pe elbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici sunt cativa fraieri care nu au inteles la ce se refera omul. iphone dual sim =replica d-aia ieftina. Este buna dar, te joci putin cu ea dar te plictiesti p tca este limitat, vezi aplicatii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am de vanzare