| IvanAdrian1999 a întrebat:

As vrea sa-mi dați argumente pentru care mi-as cumpăra un lapropt și argumente pentru care mi-as cumpăra un telefon (aș vrea și contraargumente pentru fiecare ) dau funda!

Răspuns Câştigător
| Biancaalone a răspuns:

Pai laptop pentru ca este portabil si poti face mai multe lucruri pe el decat pe un telefon (aici ma refer si la faptul ca poti face mai multe lucruri pe el in acelasi timp. De exemplu sa stai pe youtube si pe facebook in acelasi timp. Pe telefon nu poti face asta).
Si telefon pentru ca il poti lua oriunde si oriunde l-ai lua esti asigurat ca ai si aparatu foto la tine, si mp3, si internet intr-un singur aparat.

1 răspuns:
| StochitaCatalin a răspuns:

Simplu,daca vrei sa te joci iti cumperi un laptop. Daca vrei portabilitatea si cateva joculete sa nu te plictisesti iti cumperi telefon