| anonim_4396 a întrebat:

Zilele astea trebuie sa imi cumpar telefon. As vrea sa imi cumpar un HTC Mini one. Credeti ca e o afacere buna? Daca sunteti contra sa dati argumente si pro la fel. Eu cred ca este un telefon foarte bun, l-am studiat destul de mult si sunt multumit.Ce ziceti? Altceva ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti as recomanda HTC one. Mini e bun, dar daca ai posibilitatea sa iei versiunea mai mare nu ezita. Am avut acceasi dilema si am optat pentru HTC one si nu imi pare rau pentru cei 500 ron in plus

| sickoffallthings a răspuns:

Eu zic ca e chiar bun, nu stiu ce altceva ti-as putea recomanda.

| Schizz a răspuns:

Sunt de acord cu tine. Am citit acum ceva despre el, si imi place. Daca mi-as lua un telefon, asta ar fi. happy