| GrumpyGirl a întrebat:

As vrea sa-mi descarc muzica pe telefon, dar am auzit ca-mi trebuie un program special. am Samsung gt-s5230. as vrea sa fie gratuit. dati link va rog

4 răspunsuri:
| ItIsAlright a răspuns:

Intra pe Google Play si descarca de acolo aplicatii direct de pe telefon. Dai search si cauti download music sau nu conteaza. Cauti si iti alegi tu de pe acolo o aplicatie.

| GrumpyGirl explică (pentru ItIsAlright):

Nu are android/ios/windows
deci trebuie sa descarc de pe net si apoi sa le transfer prin cablu de date la tel, dar imi trebiue un program pe calculator

| ItIsAlright a răspuns (pentru GrumpyGirl):

Atunci da, de pe calculator.

| GrumpyGirl explică (pentru ItIsAlright):

Faza este ca imi trebuie un program