| Anonim58042 a întrebat:

As vrea sa-mi fac un upgrade la laptop si sa imi iau unul special pentru gaming si as dori recomandari de laptop-uri care sa fie decente ca pret dar sa fie bune si sa duca jocurile

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ia-ti un PC!
E de 3 ori mai ieftin, la acelasi performantaca laptop-ul de acelasi categorie, dar te poti juca mult mai bine.

| RxTx a răspuns:

Ia ce vrei dar de preferat sa fir facut de Intel
NCR
Nec
Dell
Toshiba
Sau HP
Ti-le-am pus in ordinea calității
Ca eu am reparat placi de bază 10 ani

Dr ce crezi tu ca toate bancomatele de pe planetă sunt NCR
Indiferent de bancă

Pt că fac lucruri bune calitative.

Răspuns utilizator avertizat
| Nanami17 a răspuns:

Deci un laptop ieftin pentru gaming nu există. Alea de la 4000 de lei în sus sunt destul de performante încât să ruleze cam orice.