| denisa01 a întrebat:

As vrea sa-mi pun calculatorul in limba romana... Dar nu stiu cum sa fac...Stie careva?(windows-ul meu este XP) va rog raspundeti-mi urgent!

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Poti descarca de aici - http://fisierulmeu.ro/......m-msi.html

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Trebuie să îţi schimbi windows-ul, să îţi pui unul în limba română. O altă variantă ar fi să instalezi un pack de limbi şi să îl schimbi astfel, dar ştiu pe cineva care a încercat asta şi nu a reuşit.

| danbnz a răspuns:

Uh, am incercat asa ceva, si crede-ma e naspa rau de tot. Ma obisnuisem atit de mult cu engleza incit atunci cind am vazut copiaza si lipeste si taie, mi sa taiat si mie. Daca te obisnuiesti cu pc in romana iti va fi foarte greu sa lucrezi pe alt pc dar in engleza.

| primaru a răspuns:

Prefata in limba romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici ei da intreba pe cine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa imi schimb numele la facebook?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca de pe net o prefata windows xp in lb romana