| ALEx_7862 a întrebat:

As vrea sa-mi pun un subwofer si o statie ceva in masina. Pe mine ma intereseaza calitatea sunetului nu ne-aparat sa se auda tare. Ce sfaturi imi dati? Firme? Ce trebuie sa am grija sa nu am pb? stiu si eu sa-mi faca scurt sau etc. Multumescbig grintongue

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ma pricep la astea am si eu subwofer dar eu il conectez la calcultaor si la boxe sa acult muzica nu il pun in maisna poti sa cauti pe net sa vezi ce trebuie sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei ca muzica sa se auda exceptional trebuie sa iti iei JBL sau Sony aceasta din urma are cea mai buna calitate a suntetului

| ALEx_7862 explică:

Sau cam cat m-ar ajunge sa-mi fac toatebig grintongue boxe, subwofer, toata instalatiabig grintongue

si care puteti sa-mi dati si numele unor firme bune comparatie pret calitatehappy multumecbig grin